LAMIVEX Strakonice

LAMIVEX Strakonice

Dodávka nového kotle vč. velkoplošného sila pro spalování štěpky a pilin, vč. odlučovače tuhých látek ze spalin a M+R pro rozdělování tepla do jednotlivých topných okruhů.
 LST WOOD s.r.o. Březnice

LST WOOD s.r.o. Březnice

Výstavba nové kotelny v nově postaveném pilařském areálu v Březnici. Naše dodávka obsahuje kotel 3,5MW s hydraulickým plněním paliva, strojovna kotelny vč. topenářských prací, popelové hospodářství, elektrostatický odlučovač TZL ze spalin, komín a MaR kotelny. Palivem bude stružina z kořenového…
 Pila MSK a.s. Velké Karlovice

Pila MSK a.s. Velké Karlovice

Generální rekonstrukce kotelny, vč. nových teplovodních rozvodů tepla po areálu. Naší dodávkou jsou vysokovýkonné kotle FIEDLER SZDO pro ekologické spalování dřevní štěpky o celk. tepelném výkonu 4MW, vč. velkoplošného sila a filtrace spalin velice účinným elektrostatickým filtrem.
 LST a.s., Pila Hostouň

LST a.s., Pila Hostouň

Výstavba kotelny v zavedeném pilařském areálu v Hostouni. Naše dodávka obsahuje kotel s hydraulickým plněním paliva, vč. obslužných podest, popelové hospodářství, elektrostatický odlučovač TZL ze spalin, komín a MaR kotelny. Palivem bude stružina z kořenového reduktoru, štěpka a piliny.
 Nový ohraňovací lis

Nový ohraňovací lis

Naši výrobu jsme doplnili o nový supermoderní ohraňovací lis TRUMPF, který nám výrazně usnadní práci a otevře nové výrobní možnosti. S měřením ohýbaného úhlu za pomoci laseru se výrobky výrazně zpřesní a již u prvního ohybu je dosaženo požadované hodnoty.
 ALSOL s.r.o. – Pila Vápenná

ALSOL s.r.o. – Pila Vápenná

Začínáme montáže na nově budovaném pilařském areálu ve Vápenné. Naše dodávka obsahuje kotel s hydraulickým plněním paliva, vč. obslužných podest, velkoplošné silo, popelové hospodářství, komín a MaR kotelny. Palivem bude pilařská štěpka a kůra – vznikající jako odpad z kořenového…
 2018 kotle FIEDLER v Indonésii (Jakartě)

2018 kotle FIEDLER v Indonésii (Jakartě)

V 03/2018 jsme uvedli do provozu první ze série objednaných automatických biomasových kotlů pro indonéskou společnost. Kompletní dodávka (doprava, montáž a uvedení do provozu) byla pro mezinárodní společnost sídlící v indonéské Jakartě, která vyrábí exkluzivní výrobky z tropických dřevin. Kotelna…
 Květen 2015 – SRBSKO

Květen 2015 – SRBSKO

V Srbsku jsme uvedli do provozu horkovzdušný kotel o výkonu SZDO 3,5 MW BSHW pro vyhřívání bubnové sušárny. Kotel je vybaven vodou chlazeným pohyblivým roštem a sofistikovaným řízením spalovacích vzduchů.
 Prosinec 2013

Prosinec 2013

Po nucené odstávce topení hotelového komplexu EQUITANA resort v Martinicích jsme uvedli do provozu nový biomasový kotel o výkonu 900 kW s palivovým hospodářstvím. Doba pro kompletní instalaci kotle, palivového skladu s třídičem, nového komínu, zapojeni vodo-topo, aj. byla 4 dny.